Privaatsuspoliitika

www.autoabc.ee on ABC EHITUS OÜ-le kuuluv veebileht. Siin leiduva info, tekstide, piltide või mis tahes muu infomaterjali igasugune ärilistel eesmärkidel kopeerimine, reprodutseerimine või levitamine on ilma ABC EHITUS OÜ kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Järgnevalt kirjeldame meie privaatsuspõhimõtted, mis laadi teavet me veebilehel autoabc.ee kogume, kuidas seda teavet kasutame, andmeid säilitame ning millistel tingimustel seda kolmadatele isikutele avaldame.
Võimalike tekkinud küsimuste korral võtke meiega ühendust.
ABC EHITUS OÜ
Reg.nr. 11608561
Tel. +372 5068882
E-mail: info@autoabc.ee

www.autoabc.ee austab kõiki veebilehe külastajate privaatsust ja töötleb isikuandmeid kooskõlas Eestis kehtivate isikuandmete töötlemise seaduste ning õigusaktidega.

www.autoabc.ee võib koguda, töödelda ja kasutada teie isikuandmeid, sealhulgas teie nime, postiaadressi ja mobiiltelefoni ning teavet teie poolt saadetud tellimuste www.autoabc.ee teenuste kohta. Samuti võime küsida eelpool loetletud teabele lisaks veel ka tööülesandeid, ametikohta, tegevusharu, ettevõte nime ja asukoha riiki.

www.autoabc.ee võidakse töödelda alljärgnevatel põhjustel: 

 • et tagada juurdepääsu meie veebilehele, sealhulgas ka juurdepääs www.autoabc.ee-teenustele;
 • et töödelda hinnapäringuid ja/või teenuste ning lisatarvikute tellimusi;
 • et pakkuda teile teenuseid (üksnes teie nõusolekul);
 • et võtta ühendust seoses saabunud hinnapäringute või teie soovitud teenustega;
 • et osutada teenuseid, mida olete soovinud;
 • et korraldada mis tahes maksete töötlemist.

www.autoabc.ee võib edastada teie isikuandmeid Euroopa Majanduspiirkonna piires töötlemiseks kolmandast isikust spetsialistidele. Kogume andmeid vaid mõistlikkuse piires, rakendades kõik vajalikud meetmed, et tagada teie isikuandmete turvaline ja nende privaatsuspõhimõtete kohane töötlemine.

www.autoabc.ee kasutab andmete kogumiseks küpsiseid. Küpsis on väike arvutikoodi lõik, mille anname teie veebibrauserile, kui veebisaiti esimest korda külastate. Edaspidi võivad küpsised aidata meil pakkuda teile ainulaadset sisu või teha reklaami selle alusel, mida olete meile enda kohta avaldanud või millist sisu olete vaadanud.

Samuti kasutame oma töös küpsiste kaudu osalisi andmete ülekannet. Me ei anna üle teie nime, e-posti, telefoni. Kasutame ülekandeks IP’d. Seda selleks, et saaksime kasutada oma turundustöös vajalikke programme. Naiteks Google Analytics, Facebook Pixel jpm. Programmid kasutavad meie edastatavat infot, et hinnata meie lehe kasutust teie kasutajamugavuse parandamiseks. Et ka tulevikus oleks leht sama hea ning isegi parem ja mugavam.

Kui te ei soovi küpsiseid vastu võtta, on teil alati võimalik seda ise oma brauseris märkida. Selle kohta on võimalik saada lisateavet teie brauseri tootjalt. Kui keelate küpsised, ei pruugi teatud funktsioonid meie kodulehel töötada või teatud teenused teile kättesaadavad olla.

Kui teil on veel küsimusi brauseriküpsiste kasutamise kohta saidil www.autoabc.ee, siis võtke kõhklemata ühendust info@autoabc.ee

AutoABC.ee | ABC EHITUS OÜ
tel +372 5068882
info@autoabc.ee
ABC EHITUS OÜ

Puksiiriabi

Hinnapäring

Teil puudub varasem koostöökogemus puksiiriga/Autoabc.ee-ga, siis on mõistlik meie hinnataseme väljaselgitamiseks täita allolev vorm. 

Vastame teile esimesel võimalusel.

Hoolitseme selle eest, et jääksite meie teenuse kvaliteedi ja hinnatasemega rahule ning edaspidi saaksite juba rahuliku südamega meie poole pöörduda

Multilift

Hinnapäring

Autoabc.ee-st on võimalik tellida multilift konteinerit (rent ja transport). Kandevõime kuni 15 tonni ja tõstevõime kraanaga 2 tonni. 
Maakivide transport ja müük. Veame: mulda, kruusa, liiva ja killustikku. 

Automaakler

Hinnapäring – Konsultatsioon 95€

Konsultatsioon sobib inimesele, kes ei tea autodest palju ning soovib saada nõu uue/vana auto soetamisel.

Teenuse kirjeldus

 • Anname nõu auto ostmisel
 • Leiame Teile meelepärase sõiduki
 • Teostame auto tehnilise kontrolli
 • Teostame auto taustauuringu
 • Liikluskahjude kontrolli
 • Visuaalne kontroll
 • Lepime kokku proovisõidu
 • Kaupleme müüjaga
 • Abi liisimisel või auto registreerimisel