svg

Puksiirabi Tallinnas 24/7 | Multilift konteineri rent | AutoABC

  Privaatsuspoliitika

  www.autoabc.ee on ABC EHITUS OÜ-le kuuluv veebileht. Siin leiduva info, tekstide, piltide või mis tahes muu infomaterjali igasugune ärilistel eesmärkidel kopeerimine, reprodutseerimine või levitamine on ilma ABC EHITUS OÜ kirjaliku nõusolekuta keelatud.

  Järgnevalt kirjeldame meie privaatsuspõhimõtted, mis laadi teavet me veebilehel autoabc.ee kogume, kuidas seda teavet kasutame, andmeid säilitame ning millistel tingimustel seda kolmadatele isikutele avaldame.
  Võimalike tekkinud küsimuste korral võtke meiega ühendust.

  ABC EHITUS OÜ
  Reg.nr. 11608561
  Tel. +372 5068882
  E-mail: info@autoabc.ee

  www.autoabc.ee austab kõiki veebilehe külastajate privaatsust ja töötleb isikuandmeid kooskõlas Eestis kehtivate isikuandmete töötlemise seaduste ning õigusaktidega.

  Isikuandmete kogumine ja kasutamine

  Meie veebisait ei kogu ega salvesta teie isikuandmeid, välja arvatud juhul, kui otsustate neid meile vabatahtlikult esitada (võttes meiega ühendust e-kirja kaudu).

  Küpsiste kasutamine

  Meie veebisait võib kasutada küpsiseid (cookies), et parandada teie veebikogemust. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie arvutisse ja mida veebisait hiljem loeb. Meie veebisait ei kasuta aga analüütikat, jälgimist ega reklaamiküpsiseid.

  Kolmandate osapoolte lingid

  Meie veebisait võib sisaldada linke teistele veebisaitidele, millel on erinevad privaatsuspoliitikad. Soovitame tutvuda nende veebisaitide privaatsuspoliitikatega, kuna me ei saa kontrollida ega võta vastutust nende sisu või privaatsuspraktikate eest.

  Teie privaatsuse kaitse

  Teie privaatsus on meile oluline. Me ei müü ega jagada teie isikuandmeid kolmandate osapooltega ilma teie nõusolekuta, välja arvatud seadusega lubatud juhtudel.

  Privaatsuspoliitika muudatused

  Me võime aeg-ajalt oma privaatsuspoliitikat uuendada. Kõik muudatused jõustuvad kohe pärast nende avaldamist sellel lehel.

  Teie õigused

  Kui teil on veel küsimusi brauseriküpsiste kasutamise kohta saidil www.autoabc.ee, siis võtke kõhklemata ühendust info@autoabc.ee